UTİNG ELEKTRONİK ve ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER, MÜMESSİLLİK, DIŞ TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

UTING - Where does the name come from?

Our company was established in 2001. With the experience coming from the tube manufacturing mother company Tüzün Corporation since 1974, we know quite well the needs of the industry for an uninterupted and efficient work environment. Some of the products we actually brought for ourselves and our colleagues in the industry had been liked very much. The reputation of their contribution to efficiency has created a demand in diverse industries. From the metal processing industry to the automobile industry, from the ship building industry to the aerospace industry we have become the supplier for many companies.  The key of this success was the trust in our company and the products we were delivering. Our founder Ünal Tüzün was an Engineer. A smart businessman who had studied Mechanical Engineering in Germany, a country reminding people for terminologies like “discipline” and “knowledge”. The word Engineer is written as INGENEUR in German. He has put his Initials in front of this word and created the brand UTING. The company culture and philosopy having roots of “German Efficiency” continuously is bringing us success. It is normal that others want to copy you. But we all know that there are things you can’t copy. And we all know that “copies make live the original”.

UTING - Reliable, Fast, Innovative

Firmamızın sunduğu ürünler, tarafımızdan titizlikle yapılan araştırmalar sonunda “en iyi” oldukları için seçilmişlerdir. Birçoğu üretim ve servis alanlarımızda kullanılmaktadırlar. Emsallerine göre çok iyi bir fiyat-kalite dengesine sahiptirler. Sağlamlıklarıyla ağır hizmet şartlarında dahi yıllarca kesintisiz hizmet sunmaktadırlar. Bu özellikleriyle son derece güvenilir ve uzun vadede en karlı yatırım olduklarını kanıtlamışlardır. Yüksek kalite standartlarına sahip firmalar tarafından üretilmekte ve sürekli geliştirilmektedirler. Şunu bilmenizi isteriz ki, sizlere ancak kalitesi ve sağladığı verimle bizleri tatmin etmiş olan ürünler sunarız.  

Bizden yalnızca yüksek kaliteli bir ürün almazsınız. Ürünün kendisinin iyi olması kadar, ihtiyaç duyduğunuz anda gerekli bakım, onarım ve kalibrasyon hizmetlerini hızlı bir şekilde alabilmek de önemlidir. Geniş bir yedek parça stoğu ile desteklenen, mesleğinin uzmanlarından oluşan deneyimli kadromuz sizler için daima hızlı ve kaliteli bir hizmet sunar.

DIN EN ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemiyle kurulmuş olan firmamız gelişen şartlara uyum göstererek kendini yenileyen bir yapıya sahiptir. Yüksek hizmet standartlarına uyum sağlamak ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanmak daima önceliğimiz olmuştur.  

UTING, çeşitli sanayi alanlarında ve gemicilik sektöründe kullanılan ürünlerin distribütörlüğünü yaparak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Endüstriyel tip radyo frekans kontrollü uzaktan kumanda sistemleri, vinç kantarları, dinamometreler, çeşitli kuvvet ölçüm ve kontrol sistemleri ana faaliyet alanımızı oluşturan ürün grubu olmuştur.

Diğer bir ürün grubumuz, taşınır tip-mobil yazıcılar ve sabit tip,  pano ve kiosk tipi termal yazıcı sistemleridir. Ayrıca, çelik boru ve çelik çubuk  üreticilerinin kullandığı özel sert maden kesici uçları ve bunların özel takımlarını üreten Alman Saar Hartmetall firmasının temsilciliğini yürütmekteyiz.

Son yıllarda teknecilik alanında da faaliyet gösterme kararı alınmış, Türkiye ve Yunanistan distribütörü ve servis merkezi olarak Amerikan FORMULA tekneleri  getirilmeye başlanmıştır. Ülkemizde denizcilik sektöründeki gelişmeler, sektördeki potansiyel, firma sahibinin ve dostlarının teknelerinin bakımlarının firmamız çatısı altında yapılmaya başlanmış olmasının bu kararda etkisi olmuştur. Formula, kendi sınıfındaki tekneler içinde en iyi malzemeyi kullanarak kusursuz bir işçilikle, kişiye özel ürünler üretmekle ün yapmıştır. Performans ve konforun mükemmel birleşimi olan 24 ile 45 feet arası boyda spor tekne ve motoryatlarla hayatınızı hem kolaylaştırıyor hem de daha eğlenceli ve güzel hale getiriyoruz.

UTING Elektronik olarak sizlere benzerleri arasında en iyi olanları müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kaliteli bir hizmet anlayışıyla sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.
Bu ilkemizi UTING Marine olarak da devam ettireceğimize emin olabilirsiniz.

UTING Marine departmanımızın faaliyetleri ve sizlere sunduğumuz ürünlerle ilgili detaylı bilgiye www.formulaboatsturkey.com üzerinden ulaşabilirsiniz.